Menu Content/Inhalt
GMINA

GRUPA GDF SUEZ

Sondy

Jak oceniasz pomysł budowy nowego Centrum Gościna
 

Wieści RSS z Gościna

  

Urząd Miejski w Gościnie
ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58
78-120 Gościno


NIP 671 -10 - 30 - 642
email: goscino@goscino.com.pl
REGON : 000534888
Nr konta: Pomorski Bank Spóldzielczy w Gościne
66 8581 1030 0500 0273 2000 0001
Bon miejski

Promocyjny Bon Kolekcjonerski "15 Nowomiejskich Gościno" został wyemitowany  w celu upamiętnienia historycznego dla Gościna wydarzenia, jakim było nadanie miejscowości Gościno praw miejskich. Władze Gościna skorzystały z tej ciekawej i oryginalnej formy promocji między innymi dlatego, że nie wiązała się ona z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów.

Organizator emisji zobowiązał się bowiem do pokrycia wszelkich kosztów związanych z tym przedsięwzięciem. Gmina Gościno natomiast w zamian za zgodę na użycie wizerunku św. Franciszka - patrona Gminy oraz herbu Gminy otrzymała 50 sztuk bonów - na własne cele promocyjne - będących swoistego rodzaju upominkiem promocyjnym dla gości i partnerów naszej Gminy.

    Organizatorem emisji jest Kancelaria Doradcza Krzysztofa Dubińskiego, która przeprowadziła już emisje bonów miejskich w Kcyni, Ciechanowcu, Fromborku, Białowieży, Cieszynie i Kocku, a także nowo powstałych miast Gościna, Czyżewa Nowego Brzeska  i Pruchnika. Organizator emisji dysponuje również pozostałą ilością bonów, przeznaczoną przez niego do komercyjnej sprzedaży.

Czytaj całość
 
Nowy Urząd

fot. Marek Araszewski
Czytaj całość
 
Ranking samorządów

Tygodnik Wspólnota opublikował po raz pierwszy ranking samorządów, w którym uwzględniono wielkość inwestycji w sport w latach 2007-2009. Wśród nich sa fundusze wydane na konkretne obiekty, ale też wydatki na promocję sportu czy dofinansowanie klubów sporotwych. W rankingu 250 gmin wiejskich znalazło sie 12 gmin z regionu koszalińskiego. Na 37 pozycji znalazła się Gmina Gościno.  www.wspolnota.org.pl

Czytaj całość
 
Wyróżnienie w rankingu Europejska Gmina/Europejskie Miasto

W dniu 16.09.2009r. w Poznaniu odbyła się uroczysta gala rankingu Europejska Gmina Europejskie Miasto 2009. Podczas gali wyróżnienie dla Gminy Gościno odebrali Wójt Gminy Gościno Marian Sieradzki oraz Skarbnik Gminy Gościno Henryk Pobrotyn.

 

Czytaj całość
 
Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 41 z 41